Hyväkuntoinen ja saunallinen kaksio Nättinummessa.
Asunnon lattiassa on parkettia ja seinät vaaleat. Asuntoon jää vuokralaisen käyttöön plafondi kattovalaisimet sekä kiinteä baaripöytä.
Keittokomerossa on valkoiset kaapistot, välitilassa on valkoista laattaa ja työtasot puunväriset. Kodinkoneina on astianpesukone, liesi ja jääkaappipakastin.
Pesuhuoneen lattia on harmaata laattaa, seinät valkoista laattaa ja tehosteseinä harmaata laattaa. Pesuhuoneessa on peilikaappi valolla, valkoinen allaskaappi, suihku, kirkas suihkuseinä ja wc-istuin. Oma tunnelmallinen sauna! Pesukoneelle on varattu paikka, mutta vuokralaisen käytettävissä on nyt tilassa oleva pyykinpesukone.
Vuokraan sisältyy Telia 10M -laajakaistayhteys, joka on edullisesti päivitettävissä nopeammaksi.
Taloyhtiön autopaikat vuokrataan jonotuslistan mukaisesti. Tolpallisen autopaikan hinta on 22 euroa / kk.
Alueella on hyvät ulkoilumahdollisuudet, palvelut ja liikkuminen on helppoa. K-Market Nättäri sijaitsee talon alakerrassa! Isommat ostokset voi kätevästi tehdä länsikeskuksessa, josta löytyy mm. K-Citymarket ja Prisma.
Erinomaiset liikunta- ja ulkoilumahdollisuudet aivan lähistöllä. Impivaarasta löytyy mm. uimahalli, jäähalli, palloiluhalli, areena sekä ulkoliikuntareittejä.
Julkiset yhteydet ovat erinomaiset, lähipysäkit löytyvät noin 150-250 m päässä. Linja-autolla numero 2 pääset kätevästi keskustaan ja Myllyyn. Lisätietoa reiteistä ja aikatauluista saat Fölin sivuilta https://reittiopas.foli.fi/.
HUOM! Jätä yhteystietosi oheisella yhteydenottolomakkeella niin ilmoitamme esittelyajan sinulle tekstiviestillä heti sen selvittyä. Mikäli esittelyaika on jo näkyvillä, esittelyyn ei tarvitse enää erikseen ilmoittautua.